Od poniedziałku (20 października) zapraszamy na edycje specjalne akcji towarzyszące Festiwalowi Conrada oraz Targom Książki. W dniach 20 – 26 października stoisko Drugiego Życia Książki znajdziecie w Centrum Festiwalowym w Pałacu pod Baranami (Rynek Główny 27).  Działamy od pierwszego festiwalowego spotkania do godz. 18.00.

Od czwartku 23 października zachęcamy również do odwiedzenia naszego stoiska D46 na 18. Międzynarodowych Targach Książki w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. UWAGA: osoby, które na wymianie w Centrum Festiwalowym nie znajdą dla siebie niczego ciekawego, będą mogły interesującej lektury poszukać na Targach Książki i odwrotnie. Wyłącznie na podstawie otrzymanego przy rejestracji kuponu.

W festiwalowy weekend zapraszamy także na dwie książkowe wymiany, które odbędą się w Forum Przestrzenie przy ul. Konopnickiej 28: w sobotę 25 października w ramach targów mody, akcesoriów i zabawek dla dzieci Kraków ŁAŁ – Kids Fashion & Design i w niedzielę 26 października podczas NajedzeniFest! Zaczynamy o godz. 11.00.

Podziel się →