Znakomita wiadomość! 308 Resto & Art to kolejna restauracja, w której pojawiła się literacka półka w ramach akcji Drugie Życie Książki. Jeżeli przeczytaliście książkę i chcecie podzielić się nią z innymi osobami, wystarczy, że położycie egzemplarz  na regale oznaczonym logo Drugiego Życia Książki, a w zamian będziecie mogli otrzymać prawdziwe, literackie perełki.  Do dzieła!

Specjalnie z okazji inauguracji nowego regału w najbliższą niedzielę (15 marca)  na miejscu będą czekały na was wyjątkowe zniżki na kawę i śniadania w restauracji. W śniadaniu z książką będziecie mogli rozsmakowywać się od godziny 10:00 aż do 20:00. Dodatkowo szef kuchni zapowiedział, że tego dnia przygotuje specjalne zestawy z myślą o nocach zarwanych nad lekturą, a barmani będą czekać na Was z gorącą kawą. Pamiętajcie, żeby zabrać z sobą książki, którymi chcielibyście się wymienić z innymi amatorami dobrych lektur i późnych śniadań.

308 Resto & Art to stosunkowo nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Każdy odnajdzie tu swoje ulubione smaki, bo oprócz stałego menu, codziennie serwowane jest również menu sezonowe w postaci ciast, tart, sałatek i różnorodnych tortilli. Zapraszamy!

Przypominamy, że literackie półki i regały bookcrossingowe, oznakowane logo akcji Drugie Życie Książki, znajdziecie również w kawiarni BAL (ul. Ślusarska 9),klubie Semper Felix (ul. Bożego Ciała 9), Tramp ApartHostel (ul. Św. Tomasza 30) i kawiarni Stopklatka (ul. Brodzińskiego 8).

Podziel się →