Jeszcze wczoraj wymienialiśmy się płytami z muzyką, filmem i grami, a już dzisiaj zapraszamy na kolejną – tym razem tradycyjnie książkową – wymianę. 30 listopada (niedziela) w ramach akcji Drugie Życie Książki spotykamy się w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Będzie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją domową biblioteczkę o nowe tytuły, które z pewnością umilą nam coraz dłuższe, chłodne wieczory -rozbudzą naszą wyobraźnie, zabiorą nas w magiczne miejsca lub dostarczą nam niebywałych emocji. Start od godziny 15. Dołączcie do nas!

Zasady udziału w wydarzeniu są proste. W bezgotówkowej wymianie książek może wziąć udział każdy zainteresowany, wystarczy przynieść jedną, a maksymalnie dziesięć książek, koniecznie w dobrym stanie. Książki wydane przed rokiem 1995 wymienić można jedynie na inne książki wydane przed rokiem 1995; książki wydane po roku 1995 wymienić można na dowolne dostępne pozycje znajdujące się na wymianie. Książki nie mogą być materiałami stricte edukacyjnymi. Nie przynosimy podręczników szkolnych i na studia, przewodników, poradników, atlasów itp.

Bezpłatny obieg książek ożywia domowe biblioteki, ułatwia spotkania z literaturą i poszerza nasz dostęp do niej. Pozwala zamienić publikacje już przeczytane, mniej przydatne czy nietrafione na od dawna poszukiwane lub zupełnie nieoczekiwane pozycje. Podarowanie drugiego życia książkom jest bardzo proste!

Przypominamy, Drugie Życie Książki to wspólna inicjatywa portalu Bookeriada i Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Podziel się →