16 listopada (niedziela) wszystkich entuzjastów niezwykłej bezgotówkowej wymiany czeka nie lada atrakcja. Tym razem w ramach specjalnej edycji akcji Drugie Życie Książki przez godzinę będzie można wymieniać się  wyjątkowo nie książkami, ale płytami z filmami i muzyką, a także grami komputerowymi i audiobookami. Zapraszamy do Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego) od godz. 15.00. Do zobaczenia!

Zasady udziału  w wydarzeniu są proste: wystarczy przynieść ze sobą co najmniej jedną, a maksymalnie dziesięć płyt. Muszą być w dobrym stanie i nie mogą być materiałami stricte edukacyjnymi: encyklopediami, kursami prawa jazdy, programami np. do rozliczeń podatkowych itp. Udostępnimy Wam stanowiska multimedialne umożliwiające sprawdzenie jakości wymienianych materiałów. Tradycyjnie, zachęcamy także do wymieniania się płytami dla najmłodszych: bajkami, płytami z piosenkami itp. Tej części akcji patronuje Kids In Kraków.

Przypominamy, Drugie Życie Książki to wspólna inicjatywa portalu Bookeriada i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Wymianę w Artetece współorganizujemy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie.

Podziel się →